Detail čísla "SEDMNÁCTERNÍK 7/09 "

6.11.2009
Úřednost
x Sedmnáctkový příspěvek 51 Kč za letošní rok dluží ještě pánové Jiří Kareš, Michal Otta, Jarda Trypes a Vašek Vytlačil. Pomalu by to chtělo vyrovnat, za měsíc a půl máme další rok.

Chystá se
x Data hospůdek: 10.11. (promítání Himaláje), 24.11., 8.12., a vánoční hospůdka 22.12. V Novém roce se předpokládá začátek 5.1. (ještě bude potřeba ověřit U Holanů)
x 6.-8.11. proběhne ve Smržovce Teotihuacan cup, sportovní klání mezi Sedmnáctkou a Dvacítkou. Příjezd v Pá individuálně, organizuje Alena Zemanová. Podrobnosti v příloze minulého Sedmnácterníku
x V hospůdce 10.11. bude Honza promítat fotky z Himalájí, kde byl před pár lety, ale teprve teď dal fotky od všech účastníků dohromady. Přijďte nejpozdějc v 19.30.
x Na Spadanky pojedeme o víkendu 20.-22.11. pod vedením Aleny Zemanové a Martina Prokse, tématem budou Cestovní kanceláře. Zájemci, určitě dejte o sobě vědět Aleně co nejdřív, aby mohla odhadnout, pro kolik lidí má akci dělat ! Přihlášeným pak pošle podrobné informace.
x V Pá 27.11. pořádá trasa 1 Diskotéku pro starší a pokročilé od 18 hodin v hotelu Svornost v Dolních Počernicích. Lístky po 100 Kč objednávejte u Pavla Stulíka, 603 227 967. Doprava nejlíp vlakem z Masaryčky a zpět každou půlhodinu. Vemte si klobouk.
x Víkend 5.-6.12. zvolily dámy jako termín letošní Kokostezky. Tématem bude "Bůty" a konat se bude v Polabí, protože tam prej nejsou kopce. Dámská sekce bude odjíždět v sobotu ráno busem z Černého mostu do Přerova n.L. a půjde do Ostré (8 km). Kykyriký sekci povedou Pepa Š s Járou Čubrem. Počet účastníků je limitován, prý 10 lidí a 10 dam. Dámy nechť se hlásí Lilce nebo Martině.
x Předvánoční zájezd busem do Drážďan organizuje Alena Z. v So 12.12.
x A hned nato v Ne 13.12. uvažují dámy o hromadném pečení cukroví. Informujte se u Lilky.
x Vánoční hospůdka bude v Út 22.12. U Holanů, přijďte skutečně v 19 h, ať máme čas na rozdávání dárků. Mezi všemi hojnými dary od každého jednoho z vás nechť jsou nejvýše 3 na jméno a ostatní do tomboly, aby si některou ze vzácností mohli odnést domů i ti, na které by ostatní zapomněli.
x 25.12. bude jako každoročně Mary zpívat v kostele U Pražského jezulátka.
x Na Štěpána 26.12. se sejdeme k vánočnímu sportování v Kobylisích v tělocvičně Na Šutce.
x Silvestrovský pobyt přichystala Alena Z. ve Sporthotelu na Lipně od 27.12. do 1.1., je možné zůstat až do neděle 3.1. Zatím je přihlášeno 23 lidí, ještě se prý tam dá někoho přibrat Cena za minimálně 5 nocí je 2500 Kč, v čemž je polopenze a silvestrovské menu. A nezapomeňte, že Vykyš bude slavit padesátiny !
x Lyžování ve Francii zařídil Pavel Keprta v termínu 22.-31.1. Pojedeme se do Les Sybelles asi 50 km východně od Grenoblu, vyčerpávající informace jsou v příloze k Sedmnácterníku. Neváhejte, neprohloupíte.
x Zájemci o TAKovou Spanilou jízdu nechť se těší na putování na běžkách po hřebenu Krkonoš ve dnech 5.-7.2. s ustředěním v So večer na Luční boudě. Odjezd bude v Pá 5.2. v 6 hodin ráno z Prahy. Přihlašujte se letos na prosincové schůzi TAKu 7.12. v Tyršáku na Malé Straně sami, Honza vám to nemůže zařídit, neboť bude pryč. Budete potřebovat 800 Kč zálohu. Taky je možné ji poslat hejtmanům jednotlivých tras na účet, to s nima ale musíte dojednat.
x Valná hromada TAKu bude v Pá 12.2.2010 v hotelu Svornost v Dol.Počernicích.
x Chatu LLM na Filipce pro běžkový týden máme rezervovanou na 28.2.-7.3., je to od neděle do neděle. Zatím je přihlášeno 18 lidí, na listopadové schůzi TAKu dal Honza M. volná místa v plen. Protože nechceme chalupu úplně nacpat, počítá se ještě tak s 8 účastníky. Neváhejte proto a přihlašte se co nejdřív se zálohou 600 Kč, po vyčerpání kapacity už bude pozdě.
x V Pá 9.4. se uskuteční TAKový bál na téma "Horror". Patrně bude v Holešovické Domovině (změna od minulého) a hrát na něm bude Plzeňská kapela SKIVO dobře známá z akcí plzeňské sekce (zaplaťpámbu změna od minulého).
x Příští Stezka bude od 5. do 9.května 2010 se zakončením v Letním kině u Kamencového jezera v Chomutově. Zatím se předpokládá, že Sedmnáctka by si prošla kraj mezi Rakovníkem a Žatcem a poslední den se vlakem přesunula do Chomutova. Máte-li lepší nápad (třeba pohybovat se přes doly a výsypky), sem s ním.


Ze společnosti

 x Pan Zdenál s paní Olinou se rozhodli vychovávat vnučku a potřebují věci na děti. Vozte jim je, čím víc, tím líp !
x  Když na Stezce slezl pan Vyleta ráno z rozhledny na Andrlově vrchu, pravil, že něco takovýho, jako spát tam, může udělat jenom úplnej idiot.
x  Pan Václav Krotil se nám na Stezce zaběhl na místní svatbu, kde ho řádně pohostili.
x  Na Stezce nám po večerech vyhrávaly kapely Vymafapaňák a Vyhluhumanda.
x  Na zkoušku stálosti výkonu na slezinu 29.9. (těsně po Stezce) se dostavilo pouze 5 vytrvalců, a tak výjimečně povolili dvěma kuřákům, aby si zapálili. Ale nikomu to, prosím vás, neříkejte, aby nám kuřáci nezvlčili.
x  Pan Vykydal se nám svěřil, že má uši za 1500 Kč. Zda z bazaru, to neupřesnil.