Detail čísla "SEDMNÁCTERNÍK 3/2011"

 - březen
http://trasa17.takpraha.cz/ - trasové informace

http://www.takpraha.cz/ - informace o akcích TAKu.

Jeník je v Kladrubech a celý volný víkend má jednou za 3 neděle. Tenhle víkend 19. až 20.3. je ten prodloužený. Kdyby někdo jel okolo, tak se tam může i ve všední den zastavit, protože po 16 hodině už má po procedurách a může raisovat. Kousek od léčebny tak 1 - 1,5 km je hospoda, kam rád s návštěvou zajde. Orientaci v terénu má výbornou, tuhle neděli se dopravil sám z Kladrub až do Prahy, kde ho čekala Zuzka. Ujel mu sice autobus od ústavu, protože si neuměl přečíst Vlašim a nerozuměl řidiči, ale pak si stopnul auto, které ho odvezlo do Vlašimi a ještě s ním chytilo odjíždějící spoj na Prahu. Do Kladrub si z domova bral studii Radlické radiály, kterou dělal loni, atlas světa, mapu ČR a atlas hvězdné oblohy, že si v tom bude listovat a učit se a hlavně že to chce ukázat nějakému chlapíkovi. Lilka

Chystá se:
•    Data hospůdek 5.4., atd.
Salónek u Holanů je oficiálně zamluven vždy na první úterý v měsíci.

•    TAKový bál 1.4.2011 v KC Vltavská
Lístky  na bál zajišťuje Soňa Vašicová (mailem nebo telefonicky 606 642 817 se obracejte na  ni ) nebo se obraťte již přímo Moniku jako organizátora akce.

•    Sv.Jiří
Akce se koná 15-17.4. v Penzionu a hostinci "U Havlů"v Třebenicích. Již jsem objednal. Pamětníci slavné "cesty  do bordelu" vědí dobře kde to je. Cena 300-400/noc/osoba. Kontakt:

http://www.penzionuhavlu.cz/

•    Červencová cykloakce
Akce bude v campu Paris a je tu ještě možnost si zajistit chatku.Nejlépe je zavolat paní vedoucí na číslo: 603 509 164

http://ac1.cz/paris/
http://www.suchdolsko.cz/

•    Stezka 2011  
Předběžně je asi 30 přihlášených a tady je výzva od Mirka:
Ahoj, stezkaři i vy, kteří nepojedete.
S nástupem jara začíná být aktuální zajištění noclehů na podzimní Stezce. Zejména poslední nocleh. Bez dojíždění lze dojít na závěr z Bernartic, tam už ale jsou v rekreačním středisku a ZŠ dvě trasy. Přesto by stálo za pokus něco tam sehnat.
      Nejkratší dojíždění vlakem je z Milevska, kde by určitě šlo nějaké ubytování najít.
A teď to nejdůležitější: KDO SE TOHO UJME? KDO ZAJEDE NA MÍSTO A VYJEDNÁ UBYTOVÁNÍ?      Váš Mirek P.    
P. S. Vy, co jste se už přihlásili, mohli byste konkretizovat, jestli pojedete na celou Stezku nebo jen na víkend? Další dík, M.
Pravidelné akce :
•    Kopaná – již začala. Bližší informace Pavelek (littledevil@volny.cz ).

Ríša Habrych