Detail čísla "SEDMNÁCTERNÍK 2/2010"

 
16.2.2010
Úřednosti
x  V hospůdce 19.1. se nás sešlo 20, z toho 19 s hlasovacím právem, takže jsme mohli rozhodovat o změnách v Sedmnáctkovém adresáři. Změn nebylo mnoho, z Adresáře vypadl pouze Jirka Hlaváček (poměr hlasů pro a proti 2 - 3) a na vlastní žádost z něj odešel Eda Cmunt. Nově se do Adresáře dostali Michal Čakrt, Martina Vernerová a Jana Nová, všichni naprostou většinou hlasů pro.
x  Kdož jste v Adresáři, nezapomeňte věnovat sedmnáctkové ministryni financí Mary obnos 51 Kč na letošní rok.
x  Nový Adresář dostáváte mailem ve dvojí podobě. V prvním souboru jsou adresy za sebou podle abecedy, ve druhém jsou připravené k vytištění na 2 papíry celkem ze 6 stran, aby po přehnutí, sešití a rozříznutí z toho byla knížečka formátu A6.

Chystá se
x  Data hospůdek:  16.2., 2.3., 16.3., 30.3., 13.4. atd.
x  Na běžkový týden na Filipku do chaty LLM budeme odjíždět v neděli 28.2., chata pro nás bude volná od 15 hodin. Kdo přijede už dopoledne a vydá se do stop, neměl by parkovat u chaty, aby ti, co budou odjíždět, mohli vyjet. S sebou si nezapomeňte spacák, půllitr, dobrou náladu a peníze. Na Churáňově je 65 cm sněhu a dál padá, snad to ještě vydrží. Celkem je nás 27 a několik náhradníků. Odjíždět zpátky budeme v Ne 7.3. kolem poledne.
x  O víkendu 19.-21.3. pořádá trasa 10 jarní výstup na Blaník. Přihlásit se lze u Vládi Švejdy, 602301609.
x  Petr Koppel bude slavit sedmdesátiny na šumavské Šukačce 26.-28.3. Ríša s Yvettou se proto rozhodli zrušit již od loňska plánovanou jarní akci na tomto místě. Kdo chce bejt u toho, ať dá do  22.3. vědět Honzovi M., aby mohl být provedený správný výpočet píčodnů. K dispozici je 35 postelí, plus kanapátka v televizní místnosti a hektary koberce pro umístění karimatek. Cena činí něco mezi 180 a 190,-Kč za osobonoc. Lyžařský „pidi-vlek“ na louce nad chalupou je v současné době v provozu, bude tedy možno prováděti i různá alotria a kašpařiny na sněhu.
x  TAKový bál na téma "TAK - to je horror" se bude konat v Pá 9.4. v Holešovické Domovině a hrát na něm bude Plzeňská kapela SKIVO dobře známá z akcí plzeňské sekce. Ze Sedmnáctky a okolí už projevilo zájem o lístky 33 lidí (!). Případní další zájemci, obracejte se na Soňu Vašicovou.
x  Víkend 23.-25.4. si rezervujte na Svatého Jiří ve Středohoří.
x  Na pálení čarodějnic v Pá 30.4. se vydáme do Ondřejova. V sobotu bude následovat prvomájový průvod na ondřejovské náměstí
x  Na Stezku pojedeme 5. - 9.5, zakončení v režii trasy 13 bude v Letním kině u Kamencového jezera v Chomutově. Sedmnáctka má zatím zajištěný poslední nocleh v ubytovně TJ Žatec u hřiště, do Chomutova se pak přes povrchové doly přesuneme vlakem. V prvních dnech si projdeme oblast mezi Rakovníkem a Žatcem, nejspíš přes Kounovské kameny a zříceninu Džbánu.
x  Termíny dalších akcí:
    21.-23.5. Jarní Temešvár
    5.-6.6. TAKová Cesta jenom tam historickým motoráčkem
    18.- 20.6. Noční cesta s lahví oblíbeného nápoje + Ondřejov
    25.-27.6. Pantakovky v Soběslavi
    15.-17.10 Podzimní Temešvár

Ze společnosti
x  Letošními změnami v adresáři přestal klesat počet dam oproti počtu pánů v našem společenství.
x Pan Čenda Košťál sportoval tak vehementně, že si utrh achillovku a nyní je ve stavu snížené pohyblivosti.
x  Na dotaz, kdy bude u Dvořáků na slepičárně ve Vahlovicích kolaudace, odpověděli, že kolaudace již tam byla několikrát a někteří se při ní jaksepatří zkolaudovali.