Detail čísla "SEDMNÁCTERNÍK 2/09 "

2.3.2009
Úřednosti
x Ve volební hospůdce 20.1. jsme již tradičně dělali úpravy v Adresáři. Změn nebylo mnoho, z Adresáře vypadla pouze Pavla Červená (poměr hlasů pro a proti 1 - 7) a na vlastní žádost z něj odešel Ríša Vacek. Naopak naprostou většinou hlasů do něj přibyli Jitka Modrá, Denisa Vostrá a Václav Hanžl. Denisu a Vaška znáte ze Stezky a Jitku z hospůdky.
x  Na šéfa trasy kandidovali Honza Maňák a Pepa Šípek, poměrem hlasů 10 - 2 byl na další 2 roky zvolen Honza.
x  Kdož jste v Adresáři, nezapomeňte věnovat strážkyni sedmnáctkového pokladu Mary obnos 51 Kč na letošní rok.
x  Volilo se i na TAKu. Na Valné hromadě v polovině února byli ze Sedmnáctky zvoleni do Rady TAKu Soňa Vašicová a Honza Maňák. Staronovým předsedou alias majitelem TAKu zůstává Petr Petrof Jirava.
x  Nový Adresář dostáváte mailem ve dvojí podobě. V prvním souboru jsou adresy za sebou podle abecedy, ve druhém jsou připravené k vytištění na 2 papíry celkem ze 6 stran, aby po přehnutí, sešití a rozříznutí z toho byla knížečka formátu A6.
x  Vyšel nový adresář TAKu, pokud ho budete chtít, stačí za 40 Kč objednat u Honzy M.
x  Stále se dá za 250 Kč koupit TAKový Almanach shrnující život TAKu za posledních 10 let včetně barevných fotek. Zájemci, kontaktujte Honzu M.
x Zásluhou Zdenála jsou sedmnáctkové internetové stránky již dostupné přes adresu TAKu  www.takpraha.cz.

Chystá se
x  Data hospůdek: 3.3., 17.3., 31.3., 14.4., 28.4. atd.
x  Trasa 10 organizuje v termínu 20.-22.3. výstup na Blaník, součástí bude i diskotéka a další radovánky. Vítáni budou všichni příznivci TAKu, přihlásit se můžete u Boříka Prokeše. Proslýchá se, že výstup proběhne bez použití kyslíkových přístrojů.
x  Na zájezd na jižní Slovensko (Vel.Medel, Ostřihom, Gabčíkovo) se můžete vydat s Alenou Zemanovou v ternínu 27.-29.3.
x  TAK chystá na středu 1.4. koncert Ivana Hlase Trio od 19 hodin ve velkém sále Městské knihovny v Praze 1 na Mariánském náměstí. Ivan hraje spolu s Olinem Nejezchlebem a Norbi Kovácsem a jsou vynikající. Nenechte si ujít bezva koncert a objednejte si lístky po 200 Kč u Honzy M., dokud ještě jsou.
x  Lístky na TAKový bál na téma "TAK v lázních" v Pá 3.4. koupíte u Lenky Borgesové,  728 743 814.
x  S termínem 24.-26.4. se počítá na akci Sv.Jiří ve Středohoří. Tématem budou letos "Nemoci a jejich léčení v systému českého zdravotnictví". Mezi špitály, paragrafy a marody nás pozve osvědčená dvojice Jiří V. a Čenda K.
x  Čtvrtek 30.4. večer (čarodějnice), pátek 1.5. (prvomájový průvod) a následující víkend lze strávit v Ondřejově.
x O prodlouženém víkendu 8.-10.5. se bude konat TAKová Půltá Stezka, letos v okolí Blaníku. Už teď se můžete přihlašovat, buď přes Honzu M. do konce března nebo přímo veliteli Pepovi Brzákovi nejpozdějc na dubnové schůzi TAKu 6.4., vstupné je 200 Kč.
x  Na stejný termín 8.-10.5. vyhlásil Pavelek letošní jarní Temešvár.
x  Kalendář dalších akcí na r.2009:
    5.-7.6. Cesta jenom tam
    19.-21.6. Noční cesta s lahví oblíbeného nápoje + Ondřejov
    26.-28.6. Pantakovky
    31.7.-2.8. Narozeniny v Ondřejově včetně padesátin
    11.-13.9. TAKové Lesní hry (organizuje trasa 13)
    24.-28.9. Stezka, zakončení na Potštejně (trasa 20). Dohodli jsme se, že k Potštejnu budeme směřovat od jihu.
    16.-18.10. Podzimní Temešvár
    
Ze společnosti
x  Do volební hospůdky dorazil pomlovačný dopis na pana Mauglího. Informacím v něj jsme ale neuvěřili a v těžké chvíli ho podrželi, takže i nadále zůstává zapsán v sedmnáctkovém Adresáři.
x  Za Honzu Hostáně již jsou roční trasové příspěvky do sedmnáctkové pokladny zaplacené. Další zájemci o tuto čest si musí zase rok počkat. Kdyby čekat nechtěli, pokladna přijímá jakékoli množství peněz i bez udání důvodů.
x  Stálý návštěvník hospůdek a loňský vítěz soutěže 20H+ Pavelek měl 3.2. absenci, kterou mobilem omlouval se slovy, že na něj něco vlezlo. Jakpak se to asi jmenuje a kolik to má přes prsa ?
x  V Předenicích došlo k dobrodružné záchranné akci kvůli vylovení nejlepších brýlí pana Mauglího z Úhlavy, které se tam octly při jeho pádu z lávky, když šel s kýblem pro kobyláky.
x  Sedmnáctka pokračuje zdárně v tradici F1 (fšude jednou). Na Filipově Huti jsme byli vykázáni z restaurace Korýtko, údajně kvůli nadměrné hlučnosti.
x  Za povšimnutí stojí, že do Adresáře se dostala Modrá, zatímco jej opustila Červená.